Загрузка...
Пятница, 22.06.2018, 18:29
Логин:
Пароль:
Меню сайта

Скачать бесплатно
Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Яндекс цитирования
Главная » Файлы » Хобби, досуг » Умелые руки

Український вінок та інші прикраси з бісеру


Назва: Український вінок та інші прикраси з бісеру
Автор: Вірко Олена
Вид-во: К.: СКІФ
ISBN: 978-617-7165-05-6
Рік: 2014
Стор.: 64 c.: іл.
Формат: pdf
Розмір: 49,15 Мб
Мова: українська

Вам подобаються кольє та браслети з бісеру? А може, ви віддаєте перевагу таким невеликим штучкам, як підвіски? Або ж ви любите прикраси для волосся, наприклад обруч або вінок? Якими б не були ваші вподобання, у книзі «Український вінок та інші прикраси з бісеру» ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно.
У виданні містяться поетапні інструкції, а також кольорові схеми та фотографії процесу виготовлення кольє, браслета, обруча, українського вінка й підвісків. Завдяки цим детальним описам ви швидко і без проблем виконаєте всі запропоновані вироби, які з першого погляду привертають увагу своєю красою й оригінальністю.
Слід зазначити, що особливе місце у виданні займає український вінок. По-перше, процес виконання такої прикраси дотепер не був описаний у жодній книзі з бісероплетіння. По-друге, зробивши запропоновані квітки та листки, ви можете перетворити їх не лише на вінок, а й на розкішний букет. Для цього вам знадобляться стебла (вони виконуються аналогічно до джгута-основи вінка, але замість поліетилену в них уставляється дріт). Їхня довжина й товщина залежать від розміру квіток та кількості листків.
«Український вінок та інші прикраси з бісеру» — це вироби на будь-який смак!

d o w n l o a d :
Просмотров: 21 | Загрузок: 0
Категория: Умелые руки | Добавил: Tetyanka_ | Дата добавления: 29.04.2018, 18:48 | Рейтинг: 0.0/0


Поделитесь находкой:


Не забудьте посмотреть:Реклама


Поиск