Загрузка...
Четверг, 16.08.2018, 18:01
Логин:
Пароль:
Меню сайта

Скачать бесплатно
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Яндекс цитирования
Главная » Файлы » Хобби, досуг » Шитье и вязание

Українська вишивка - Т.В. Кара-Васильєва, А. Чорноморець


Назва: Українська вишивка
Автори: Т.В. Кара-Васильєва, А. Чорноморець
Вид-во: Київ: Либідь
Рік: 2005
ISBN: 966-06-0401-7
Формат: pdf
Кількість сторінок: 160 : іл.
Розмір: 85,05 Мб
Мова: українська

Книга знайомить читача з історією української вишивки від X до XX століття. Розглядаються особливості самобутньої народної вишивки, її локальні характеристики щодо історико-етнографічних регіонів, описуються основні техніки шитва, розкриваються символіка рушників, їхнє значення у святах і обрядах. Висвітлюються особливості монастирського шитва XVI—XVIII століть, панського середовища XIX століття, звернення митців авангарду до традицій народної вишивки на початку XX століття. Видання розраховане на учнів шкіл, студентів художніх закладів, викладачів народознавства, широке коло читачів, усіх, хто прагне навчатися вишивати.
Сьогодні в маси повертається інтерес до традиційних нарядів. Але не варто забувати, що вишивка – не лише декор. Це ціла історія, закодована в штрихах. За візерунком та кольорами можна дізнатись про географію та призначення одежини. Тому вишиванку варто обирати з обачністю.
Хочете дізнатись більше про цей вид народної творчості, почерпнути натхнення для пошуків нової сорочки, чи спробувати вишити свою власну? Почніть з цієї книги.

d o w n l o a d :
Просмотров: 9 | Загрузок: 0
Категория: Шитье и вязание | Добавил: Tetyanka_ | Дата добавления: 04.08.2018, 22:22 | Рейтинг: 0.0/0


Поделитесь находкой:


Не забудьте посмотреть:Реклама


Поиск