Загрузка...
Воскресенье, 20.05.2018, 19:52
Логин:
Пароль:
Меню сайта

Скачать бесплатно
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Яндекс цитирования
Главная » Файлы » Наука и образование » Религия, эзотерика

Дорога додому. Православна читанка


Назва: Дорога додому. Православна читанка
Упорядник: Ганна Куземська
Вид-во: К.: «Фенікс»
ISBN: 966-651-292-0
Рік: 2006
Стор.: 200 с., 90 ілюстр
Формат: pdf
Розмір: 65,22 Мб
Мова: Українська

Православна читанка «Дорога додому» має великий попит — її читають і дорослі, і діти, використовують як посібник у недільних школах та в родинному колі.
Вона містить тридцять авторських оповідань Ганни Куземської, які порушують сучасні й вічні проблеми духовного світу людини. Зміст оповідань поглиблюють творчі завдання, пояснення найголовніших засад православної віри, цитати зі Святого Письма, творів Святих Отців, коментар до ікон, авторська публіцистика. У кінці подано словничок найпошире­ніших релігійних термінів. Книжка має чіткий структурний розподіл.
Книжка вкорінена в національні традиції України. Читач відкриває для себе духовні багатства нашого народу: старовинні та сучасні українські ікони, молитви рідною мовою, старовинні канти з нотами, зображення українських церков і краєвидів. Основний елемент художнього оздоблення читанки — розмаїття національної вишивки. Цікавою знахідкою є введення в кінці книжки дитячих малюнків до оповідань.
Читанку написано для дітей та молоді, її можна порадити як своєрідний посібник для недільних шкіл, для нового шкільного курсу «Християн­ська етика» та позакласного читання у навчальних закладах.
(Видання 2-ге)

d o w n l o a d :
Просмотров: 142 | Загрузок: 0
Категория: Религия, эзотерика | Добавил: Tetyanka_ | Дата добавления: 30.03.2017, 23:02 | Рейтинг: 0.0/0


Поделитесь находкой:


Не забудьте посмотреть:Реклама


Поиск